biuro@czasnastaz.edu.pl +48 85 653 77 00

Aktualności

24

SIE

Uprzejmie informujemy, iż we wrześniu 2017 roku rozpoczynamy procedurę podpisywania umów o powierzenie grantu. Szczegóły przedstawiamy poniżej:

· do 31 października podpisanie umów na powierzenie grantu dla testów rozpoczynających się w IV kwartale 2017 roku (oraz w planowanych terminach wcześniejszych) i wypłata zaliczek;

· do 30 listopada podpisanie umów na powierzenie grantu dla testów rozpoczynających się w styczniu i lutym 2018 (wypłata zaliczek adekwatnie do terminu rozpoczęcia testu);

· do 31 grudnia podpisanie umów na powierzenie grantu dla testów rozpoczynających po lutym 2018; podpisanie wszystkich 32 umów o powierzenie grantu (wypłata zaliczek adekwatnie do terminu rozpoczęcia testu).

Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z oferowanym na etapie realizacji umowy o powierzenie grantu harmonogramem wsparcia.

POBIERZ: CNS_harmonogram_wsparcia.pdf

19

LIP

Zakończyliśmy etap oceny grantów, na podstawie wniosków złożonych wraz ze specyfikacjami innowacji do II etapu konkursu. Rozpoczynamy prace zmierzające do podpisania umów o powierzenie grantu na testowanie innowacji społecznej z Grantobiorcami wskazanymi na liście rankingowej zatwierdzonej uchwałą podjętą przez Kapitułę Innowacji.

Wszystkim Grantobiorcom, którzy złożyli wnioski w II etapie konkursu serdecznie dziękujemy, zaś Grantobiorcom, których wnioski uzyskały pozytywną opinię Kapitłu Innowacji gratulujemy. 

Plik do pobrania:

CNS_Karta_II_etap_Uchwala KI_zalacznik 5A_pub_km

23

CZE

Informujemy, iż w Specyfice Innowacji pola zawierają następujące limity znaków:

Nazwa działania - 150 znaków,

Opis działania - 3000 znaków,

Rezultaty działania - 3000 znaków,

Sposób monitorowania - 1000 znaków,

Koszty działania - 1000 znaków.

18

MAJ

09

MAJ

Informujemy, iż w wyniku prac i rekomendacji czterech regionalnych Kapituł Innowacji oraz na mocy uchwały krajowej kapituły Innowacji z dnia 27 kwietnia 2017 została przyjęta lista rankingowa wniosków po I etapie naboru. Do drugiego etapu naboru zakwalifikowały się 64 najwyżej ocenione wnioski. Wszyscy pomysłodawcy zostali poinformowani o wynikach I etapu naboru drogą mailową na adres wskazany w elektronicznym wniosku aplikacyjnym w dniu 29 kwietnia 2017 roku. Poniżej publikujemy listę rankingową

Pobierz listę rankingową

‹ First234

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Use of undefined constant php - assumed 'php'

Filename: views/news.php

Line Number: 34

Backtrace:

File: /home/adamadam/domains/czasnastaz.edu.pl/public_html/application/views/news.php
Line: 34
Function: _error_handler

File: /home/adamadam/domains/czasnastaz.edu.pl/public_html/application/controllers/News.php
Line: 57
Function: view

File: /home/adamadam/domains/czasnastaz.edu.pl/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

+48 85 653 77 00 - Biuro Projektu

Białostocka Fundację Kształcenia Kadr,

ul. Spółdzielcza 8, 15-441 Białystok